اظهارات مدیر عامل سابق صندوق بازنشستگی کشوری

خبرگزاری دانشجو روز گذشته اظهارات میعاد صالحی مدیر عامل سابق صندوق بازنشستگی کشوری در همایش یادبود «جوان‌گرایی» را که به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه مستقل صنعتی شریف برگزار شد،  منتشر کرد که در ادامه بخش هایی از این خبر آمده است:
* برخلاف ماده ۸۴ «قانون تنظیم مقررات دولتی (شماره ۲)» حقوق‌ نجومی در برخی هلدینگ‌ها توزیع می‌شده! مدیرعامل یکی از هلدینگ‌های زیرمجموعه ۲۰ تا ۲۶ میلیون تومان در ماه دریافتی خالص داشته، سه ماه یک‌بار حدود ۳۰میلیون تومان کارانه می‌گرفته و ۹۶ میلیون تومان سنوات!
* بنده مدیری را که در یکی از هلدینگ‌ها حقوق نجومی می‌گرفت و بر اساس برخی گزارش‌های امنیتی فساد اخلاقی داشت، در تاریخ ۱۸اردیبهشت برکنار کردم، اما امروز این فرد نامزد انتخابات مجلس است.
* همین مدیر مفسدی که بنده برکنار کردم مورد حمایت رئیس وقت کمیسیون اجتماعی و دو نفر از اعضای هیئت رئیسه مجلس بود.
* داماد رئیس وقت کمیسیون اجتماعی مجلس با مدرک لیسانس شیمی معاون اداری-مالی یکی از هلدینگ‌ها بود!
* برای تغییر مدیران برخی هلدینگ‌ها ساعت ۱۲شب با من تماس می‌گرفتند و فشار می‌آوردند که تغییرشان ندهم.
* می‌گفتند مدرک من مرتبط نیست! خب، مدرک اعضای هیئت مدیره صندوق را بررسی کنیم. سرپرست فعلی صندوق، روابط بین‌الملل خوانده. برای دو نفرهم  اصلا مدرک تحصیلی در سایت صندوق بازنشستگی کشوری قید نشده است. شدت وقاحت برخی برای دست‌درازی در بیت‌المال شرم‌آور است.
* به دلیل شدت فشار‌ها بنده نتوانستم مدیر یکی از هلدینگ‌ها را برکنار کنم.
* رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با من تماس گرفت و گفت: می‌خواهی فلانی را برکنار کنی؟ ایشون «جون» من است. بهش دست نزن!
* صندوق بازنشستگی کشوری ۶۳ هتل را تحت تملک دارد. این ۶۳ هتل روی هم رفته سال ۹۵ تنها سه میلیارد تومان سوددهی داشته و سال۹۶ زیان‌ده بوده‌اند. علت این اتفاق چه بوده؟ این که هتل‌های صندوق بازنشستگی کشوری، در خدمت یون بودند. فقط در عید نوروز، ۴۰۰ نفر از مسئولان با خانواده از این هتل‌ها به رایگان بهره بردند. مدیرعامل یکی از هلدینگ‌ها رسما به مدیران هتل‌ها بخشنامه زده که به هیچ‌وجه حق ندارید از مهمانان ما هزینه بگیرید!
* ما نسل دوم «ژن‌خوب‌پرور» نمی‌خواهیم. مشکل ما با همین ژن‌های خوب است.
* از آقای رئیسی خواهش می‌کنم با فسادهای صندوق بازنشستگی کشوری برخورد کند.این خبر حاکی است، سید میعاد صالحی که دارای مدرک دکترای مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف است پس از حدود چهار ماه با این ادعا که  مدرک وی با کارش غیرمرتبط است از مسئولیت برکنار شد.

صندوق ,بازنشستگی ,مدرک ,هلدینگ‌ها ,برکنار ,کشوری ,صندوق بازنشستگی ,بازنشستگی کشوری ,کمیسیون اجتماعی ,مدیر عامل ,سابق صندوق ,صندوق بازنشستگی ک? منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نســــــــــــــــــــیم صبح زندگی دلنوشته های من برای عشق ممنوعه غلغله... بهترین سایت معرفی تولید کنندگان انواع سنگ نما گنجینه آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری